zapisz się na newsletter

Dekorowanie

Świece jako element dekoracji

swiece-dekoracyjne
Opublikowano: Luty 24, 2015 o 7:13 pm   /   przez   /   komentarze (0)
Świece to jeden z bardzo wdzięcznych elementów wystroju wnętrza. Są one popularnie stosowane nie tylko w domach, lecz również w hotelach czy restauracjach. Przyczyniają się do tworzenia klimatu bardzo romantycznego, intymnego.

Świece mają sporo zalet

Świece posiadają trzy główne zalety:

  • są tanie
  • są źródłem światła
  • występują w tysiącach rodzajów

Na zakup kilku świec może pozwolić sobie po prostu każdy. Pomimo faktu, że się one zużywają (wypalają) i tak zakupienie większego ich zestawu nie przysporzy nam kłopotów. Fakt zużywania się świec działa również na ich korzyść – możemy wymieniać je na inne modele.

Świece są także bardzo efektownym źródłem światła. Nawet bardzo delikatne ruchy powietrza powodują, że płomień się porusza, zaś światło migocze. Powoduje to tworzenie nastroju tajemniczości i romantyzmu. Wiele romantycznych restauracji nie potrafiłoby wytworzyć odpowiedniego klimatu, gdyby nie właśnie zastosowanie świec.

Świece dopasujesz do każdego wnętrza

Ostatnia kwestia to bardzo duża różnorodność. Świece występują w tysiącach rodzajów. Mogą posiadać dodatkowe właściwości – kolorowy dym, określony zapach, zmiana barwy podczas palenia etc. Niektóre świece nigdy nie powinny być zapalane, gdyż pełnią charakter wyłącznie akcesoria ozdobnego. Widzimy więc, że jeśli chodzi o świece, to każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Ekskluzywne świece do eleganckich wnętrz

Niektóre świece to już takie małe dzieła sztuki. Gdyby nie zapalony knot moglibyśmy pomyśleć, że to drogie figurki. Poniżej widzimy świecę „Wenus”, która idealnie nadaje się do ozdabiania eleganckich wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu.

eleganckie świece dekoracyjne

 

Świece dostępne są praktycznie w każdej kwiaciarni, a także w wielu sklepach z dekoracjami czy upominkami. My polecamy ich zakup w internecie (można znaleźć w na prawdę dobrej cenie, mimo doliczenia kosztu wysyłki!). Jednym ze sklepów internetowych ze świecami jest: magiakoloru.eu

Komentarze (0)

napisz komentarz

Komentarz
Imię E-mail Strona www