zapisz się na newsletter

Aranżacje, Remont

Remont balkonu typu loggia

remont balkonu
Opublikowano: Marzec 9, 2015 o 5:36 pm   /   przez   /   komentarze (0)
Dzisiaj prezentujemy całkowite odnowienie dużego balkonu potocznie zwanego loggią (osłonięty z 3 stron). Oto nasz pomysł na balkon w bloku. Zapraszamy do lektury i oglądania zdjęć!

Suche fakty

Balkon jest dość duży, bo ma następujące wymiary: długość 5m i szerokość 1,5m. Ściany wykończone były zwykłym tynkiem, pomalowanym na biało. Przed przystąpieniem do realizacji farba została zeskrobana a ściany zagruntowane.

renowacja balkonu

Ogromna zmiana dzięki użytym panelom drewnopodobnym

Najistotniejszą w tej realizacji było użycie imitacji drewnianych desek elewacyjnych. Produkt jaki użyto to Antydeska Knauf w wersji Classic Wood. Deski pomalowano lakierobejcą na kolor brązowy (dopiero po instalacji).

antydeska.pl

Montaż paneli drewnopodobnych

Panele „Antydeska” przyklejono na klej do zatapiania siatki (klej do styropianu). Po instalacji panele zostały pomalowane farbą podkładową, a następnie lakierobejcą w kolorze brązowym.

remont balkonu

panele drewnopodobne elewacja

panele elewacyjne balkon

Meble na balkon

Mimo iż nasz balkon jest dosyć duży, to jego szerokośc to tylko 1,5 metra, tak więc zastosowano niewielki stolik ze składanymi krzesełkami, tak by swobodnie można było się przemieszczać po balkonie nawet gdy stolik będzie stał po środku balkonu.

meble na balkon

Na balkonie postawiono 2 donice z iglakami, oraz pod sufitem zawieszono 3 lampiony na świeczki tea-lights.

lampion na balkon

Komentarze (0)

napisz komentarz

Komentarz
Imię E-mail Strona www