zapisz się na newsletter

Wnętrza

Panele ścienne – aranżacje

panele ścienne aranżacje
Opublikowano: Luty 26, 2015 o 11:02 am   /   przez   /   komentarze (3)
W sklepach dostępne są bardzo różne panele ścienne. Możemy wyróżnić różnego typu boazerię, panele mdf, panele imitujące drewniane deski, czy też panele tapicerowane, oraz designerskie panele z tworzyw sztucznych. Dziś zajmiemy się przede wszystkim panelami drewnopodobnymi.

Panele ścienne zaprezentowane na obrazku powyżej, to panele styropianowe ze specjalną powłoką imitującą drewno. Prawda, że wyglądają zupełnie jak drewniane deski? 

Drewniane panele ścienne, a może drewnopodobne?

Producenci drewnopodobnych desek i profili imitujących drewniane belki tak wysoce rozwinęli swoją technologię, że ich wyroby są wręcz nie do odróżnienia w porównaniu z prawdziwym drewnem. Dzięki takim właśnie panelom ściennym możemy całkowicie odmienić wygląd każdego pomieszczenia. Opisywane panele wykonane są na rdzeniu styropianowym, dzięki czemu są lekkie i bardzo łatwo się je instaluje (np. na klej w piance).

Użyteczność paneli ściennych

Najistotniejszą cechą takich paneli jest fakt, że potrafią one całkowicie odmienić charakter wnętrza, lecz mają one jeszcze kilka ciekawych właściwości. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż panele ścienne idealnie nadają się do przykrycia wszelkich niedogodności jak np znaczne nierówności ściany, oraz są świetne jako maskownice różnego typu instalacji.

Możliwości aranżacji

Faktem jest, że panele ścienne, które imitują drewno nie występują w tak wielu wzorach jak np panele ścienne MDF, ale wyróżniamy dwie różne struktury paneli drewnopodobnych (oraz kilka różnych kolorów), co sprawia, że możemy je dopasować do różnych stylów aranżacji przestrzeni wewnątrz pomieszczeń. Poniżej prezentujemy dwie struktury dostępne w sklepie z panelami ściennymi antydeska.pl:

antydeska panele ścienne

Poniżej zastosowane zostały panele Antique:

panele ścienne

Komentarze (3)

napisz komentarz

Komentarz
Imię E-mail Strona www

 • Czerwiec 20, 2016 o 2:10 pm Damian

  Jeśli ktoś chce, żeby jego dom wyglądał jak na tych zdjęciach, powinien zgłosić się do tej firmy. Nie mam nic do zarzucenia

  Reply
 • Czerwiec 20, 2016 o 5:26 pm Radek

  Jeśli ktoś chce by wnętrze jego domu wyglądało jak na zdjęciach, powinien porozmawiać z tą firmą. Serdecznie polecam.

  Reply
 • Czerwiec 20, 2016 o 9:59 pm Rafał

  Aranżując wnętrze mojego lokalu, skorzystałem z rozwiązań proponowanych przez firmę Antydeska.pl. Goście są zachwyceni szczególnie imitacją belek drewnianych. Które nadają wnętrzu charakteru.

  Reply